Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolna Złotnik

Złotnik, lubuskie

  • 65 000 zł
  • 15 600 m²
  • 4,17 zł/m²

Zdjęcie

Julia Aurum

Skontaktuj się

Działka rolna Złotnik

Złotnik, lubuskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

65 000 zł

15 600 m²

4,17 zł/m²

Działka rolna Złotnik

Zaktualizowane: 15 maja 2026

65 000 zł 15 600 m² 4,17 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 65 000 zł (4,17 zł/m²)
  • Działka: rolna, 15 600 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Źródło: biuro nieruchomości: AURUM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 222/4302/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Złotnik.

Działka nr 611/7 o powierzchni 1,5641 ha
- oznaczenie użytku RV,RVI

CENA DO NEGOCJACJI.

Zainteresowała Cię ta oferta? A może inna? Nie trać czasu, zadzwoń!

Więcej ciekawych ofert i zdjęć na

W naszym biurze uzyskacie Państwo również bezpłatną poradę w zakresie kredytu hipotecznego.
Pomagamy w uzyskaniu kredytu. (...)

Agent

Julia Aurum

799 775...

799 775 906

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Julia Aurum

799 775...

799 775 906

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości